Rybárska bašta - vstup do bašty

Vstup na rybárskeu  baštu
       Rybárska bašta sa nachádza nad vodnou nádržou Prusy pri Bánovciach nad Bebravou. K našej lovnej nádrži sa dostanete smerom okolo termálneho kúpaliska po prístupovej ceste pre pešiu zónu cca. 2 km.
Rybársku baštu hľadajte napravo od vodnej nádrže Prusy, zo smeru od kúpaliska na kopci. Jedná sa na veľmi slušnej úrovni prebudovaný okálový dom a prispôsobený pre prevádzkové účely rybárskej bašty so slušným obslužným personálom, príjemnom prírodnom prostredí.
Vonkajší priestor rybárskej bašty
       Priestory rybárskej bašty sú prispôsobené na zábavné akcie rôzneho druhu. Je možné poriadať v rámci letnej sezóny rôzne zábavné posedenia, akcie diskotéky, letné zábavy, súťaže a iné.
Tieto priestory určené pre akcie sú zastrešené, takže i v prípade nepriaznivého počasia sa účastníci môžu nerušene baviť v lukratívnom prírodnom prostredí letného strediska rybárskej bašty v Bánovciach nad Bebravou v areáli Pažiť pri vodnej nádrži Prusy.
Vonkajší priestor rybárskej bašty
       Už v tejto letnej sozóne je možné počas celého leta tráviť volné chvíle pri počúvaní živej hudby , a samozrejme nejaký ten džbánik dobrého vínka, poprípade si svojpomocne ugrilovať nejakú tú klobásku, rybku, alebo navariť si dobrý kotlíkový guláš. Pokiaľ by mal niekto záujem o rodinné separé, je tu pripravená i táto možnosť. Stačí prísť a vybrať si ten svoj vlastný prístrešok, v ktorom môžete nerušene stráviť svoje voľné chvíle za účelom regenerácie svojich síl.

Všetkých Vás srdečne očakávame ...

© 2006 Mibes